logo    Hroznatín     

Fotogalerie - akce » 2011
Mikuláš - pondělí 5. 12. 2011

Mikuláš s čerty přišel ještě jednou. Tentokrát čerti postrašili děti doma....

Fotogalerie

 

 

Mikulášské posezení - neděle 4. 12. 2011

V neděli 4. 12. 2011 se občané naší obce sešli na Mikulášském posezení v památníku arm. generála Ludvíka Svobody. Tentokrát přišel Mikuláš s andělem v doprovodu tří čertů. Bohaté nadílce předcházelo vystoupení dětí s kytarou pod vedením paní učitelky Soni Chládkové ze ZŠ Rudíkov. Program pro děti byl zpestřený soutěží i stezkou odvahy. Dospělí poseděli u punče, svařáku a cukroví.

Děkujeme všem za pomoc při uspořádání této akce a těšíme se za rok na viděnou....SmileInnocent

Článek z Třebíčského deníku ke stažení zde

Mikulášské posezení - neděle 4. 12. 2011 FOTOGALERIE

Fotky ke stažení zde

Po stopách arm.gen. Ludvíka Svobody - setkání 26. 11. 2011

V sobotu 26. 11. 2011 se uskutečnil již pátý ročník turistického pochodu Po stopách armádního generála Ludvíka Svobody. KČT Trnava obnovil tuto tradici, která má u široké veřejnosti každým rokem větší ohlas. Účastníci pochodu měli tradičně na své trase zastávku v Hroznatíně v rodném domě L. Svobody.

U pamětní desky se uskutečnila vzpomínka na generála Ludvíka Svobody a připomenutí 70. výročí historických událostí 2. světové války. Po položení květin setkání pokračovalo v prostorách rodného domu.

Vzpomínkovou akci uspořádala Společnost Ludvíka Svobody. Akce se zúčastnila dcera L. Svobody paní prof. Zoe Klusáková s rodinou i představitelé Českého svazu bojovníků za svobodu z Ostravy. Čestným hostem byl pan senátor Vítězslav Jonáš.

Fotogalerie zde

 

 


 

 Dětský den 11. 6. 2011

Již potřetí uspořádalo zastupitelstvo obce dětský den na hřišti. Opět tu byly soutěže, trampolíny, koloběžky, tombola i oblíbené sanitky Dopravní zdravotnické služby Iva Jaši z Třebíče. Pochutnali jsme si na grilované klobáse, hranolkách i pečeném kuřeti. Slunko tentokrát lákalo i k vychlazenému pivu, limonádě a nanukům. Malí i velcí si společné sobotní dopoledne hezky užili.

Děkujeme všem dobrovolníkům za pomoc při organizaci akce.

Sponzoři akce: Ekologický mikroregion Horácko, Skupina ČEZ, DZS Ivo Jaša Třebíč, Dílna Kafka Horní Radslavice, Kaufland Třebíč, Nowaco Velké Meziříčí, ADW Třebíč, Yashika Třebíč, Pyros Třebíč, p.Miroslav Nevrkla, KILI Krahulov, VaP Bransouze, Siko koupelny Třebíč.

Fotogalerie zde

 


Okrsková soutěž v požárním útoku 29. 5. 2011

Sbor dobrovolných hasičů Hroznatín ve spolupráci s Obcí Hroznatín uspořádal dne 29.května 2011 u rybníku Slamák okrskovou soutěž v požárním útoku k 60. výročí založení SDH Hroznatín. Součástí byla i soutěž v netradiční štafetě o sele, kterou nečekaně vyhrály děti z Hroznatína.

Okrskové soutěže se zúčastila 4 družstva mužů a 2 družstva žen. Na závěr předvedla útoky 3 družstva mladých hasičů z Rudíkova.

Výsledky soutěže v požárním útoku muži:

1. místo Trnava, 2. místo Hroznatín, 3. místo Rudíkov, 4. místo Horní Heřmanice

Výsledky soutěže v požárním útoku ženy:

1. místo Rudíkov A, 2. místo Rudíkov B

Hlavní sponzoři akce: Obec Hroznatín, Zezula - jatka Rudíkov, p. Radka Vlachová

Poděkování patří i hasičům z Rudíkova a Vlčatína za zapůjčení potřebného vybavení a všem dobrovolníkům za pomoc při organizaci akce.

Fotogalerie zde

Okrsková soutěž v požárním útoku 29. 5. 2011 - video

Zde jsou ke shlédnutí videa z hasičské soutěže v Hroznatíně:

Netradiční štafeta Hroznatín okrsková soutěž 29.5.2011 družstvo Polská Šumava

Netradiční štafeta Hroznatín okrsková soutěž 29.5.2011  vítězi - děti Hroznaťáci

Netradiční štafeta Hroznatín okrsková soutěž 29.5.2011 děti Rafťáci

Netradiční štafeta Hroznatín okrsková soutěž 29.5.2011-družstvo Řidiči pod vlivem

Hasičská okrsková soutěž Hroznatín 29.5.2011 - předávání cen 1. část

Hasičská okrsková soutěž Hroznatín 29.5.2011 - předávání cen 2.část

Pálení čarodějnic 30. 4. 2011

Počasí o čarodějnicích nás občas potrápí. Loni jsme si užili sluníčka, letos zase deště a zimy. Uvidíme, jak bude napřesrok.....

Fotogalerie

Úklid návsi 31. 3. 2011

Plánovanému úklidu návsi pohrozil letos jarní deštík, ale vše se nakonec zvládlo bez problémů - počasí se umoudřilo.... Děkujeme všem ochotným pomocníkům mladším i starším...

Fotogalerie

Tříkrálová sbírka 2011

Děkujeme všem dárcům, co přispěli při Tříkrálové sbírce, která u nás proběhla v sobotu 8. ledna 2011. Výtěžek putoval na konto Charity ČR. V naší obci bylo vybráno celkem 4.080,- Kč. Poděkování patří i koledníkům.

Fotogalerie