logo    Hroznatín     

Fotogalerie - akce » 2012
Mikulášská besídka 9. 12. 2012

Již potřetí se v bývalém muzeu uskutečnila mikulášská besídka. Tradičně pozdravil děti Mikuláš s andělem a čerty a předal jim balíčky. Děti otestovaly své znalosti i dovednosti v soutěžích a stezce odvahy. Příjemné posezení u cukroví a svařáku je dobrou příležitostí k oživení adventu...

Fotogalerie

Po stopách arm. generála Ludvíka Svobody 24. 11. 2012

Klub Českých turistů Trnava uspořádal letos již 6. ročník pochodu Po stopách arm. generála Ludvíka Svobody. Turisté odstartovali pochod v Trnavě, cestou se k nim přidali i členové Sokola Rudíkov. V Hroznatíně proběhla tradiční vzpomínková akce, které se zúčastnilo asi třista lidí. Setkání uspořádala Společnost Ludvíka Svobody, nechyběla zde dcera bývalého prezidenta p. prof. Zoe Klusáková s rodinou. Pozvání přijal i pan senátor František Bublan, mezi bývalými spolubojovníky nechyběl ani čerstvý držitel Řádu Bílého lva brigádní generál Alexandr Beer.

Fotogalerie zde

Dětský den 17. 6. 2012

V neděli 17. 6. 2012 se na hřišti v Hroznatíně uskutečnil již počtvrté dětský den. Program zpestřilo vystoupení skupiny historického šermu Fracce Brtnice. Děti si mohly vyzkoušet i historické zbraně - meče, luky, šípy... Nejen děti, ale i dospěláci se zapojili do bojeSmile Na závěr na všechny čekaly dárky z tomboly.

Fotogalerie zde

Okrsková hasičská soutěž Trnava 20. 5. 2012

Překvapením a velkou radostí skončila pro hroznatínské hasiče okrsková hasičská soutěž v Trnavě. Odnesli si pohár pro vítěze, druzí skončili hasiči z Vlčatína, třetí hasiči z Trnavy. Součástí soutěže byly i nesoutěžní útoky družstev mladých hasičů z Rudíkova, ve kterých má naše obec taky své zastoupení.

Fotogalerie zde

Úklid návsi 18.4.2012

Tentokrát jsme vzali úklid návsi trochu razantněji - z veřejného prostrantství zmizel i starý keř...

Fotogalerie zde

Zájezd na výstavu Věžky u Kroměříže - 6. 5. 2012

Slunečnou květnovou neděli jsme strávili na výstavě ve Věžkách u Kroměříže. Cestu obohatila prohlídka Květné zahrady v Kroměříži a zastávka na místním hřbitově u hrobu našeho rodáka arm. generála Ludvíka Svobody.

fotogalerie ke stažení zde


Muzikál Noc na Karlštejně - Hudební divadlo Karlín Praha 25. 3. 2012

Zastupitelstvo obce uspořádalo pro občany a rodáky zájezd do Hudebního divadla Karlín v Praze na muzikál Noc na Karlštejně. Kromě kultury jsme si užili i příjemné procházky jarní metropolí....

Fotogalerie ke stažení zde

Tříkrálová sbírka 2012

V sobotu 7. 1. 2012 proběhla v naší obci již podesáté Tříkrálová sbírka. Bylo vybráno celkem 3.820,- Kč. Výtěžek sbírky putoval na konto Charity ČR. Děkujeme všem dárcům.

Výtěžky sbírky v dalších obcích:

Rudíkov       17.037,- Kč

Vlčatín       10.295,- Kč

Oslavička     4.410- Kč

Přeckov       7.300,- Kč

Hroznatín     3.820,- Kč

N. Telečkov  4.400,- Kč

celkem        47.262,- Kč

Foto ke stažení zde